Výuková agentura s.r.o.

FAQ - Dotazy

Individuální kurzy - doučování, výuka jazyků, přípravné kurzy

Kde se výuka koná?

Probíhá buď přímo u Vás doma (v dojezdové vzdálenosti metra), nebo je možné se s naším lektorem domluvit na jiném místě - například kavárně nebo knihovně v blízkosti Vaší školy.
Prosíme o vyplnění všech Vašich možností do objednávky.

Mohu si vybrat jakýkoliv termín výuky?

Čím více uvedete možných termínů, tím se zvyšuje pravděpodobnost, že Vám přiřadíme pro Vás nejlepšího lektora. Pokud bydlíte na okrajích Prahy nebo na jiných hůře dostupných místech, tak je důležité být více časově flexibilní.

Propadne mi lekce, pokud nemůže proběhnout například z důvodu nemoci?

Lekce nepropadá, pokud jsou řádně omluvena 24 hodin předem. V takovém případě je lekci možné vyčerpat v jiném domluveném termínu.

Proč si nemohu objednat méně než 10 lekcí?

Zaměřujeme se pouze na dlouhodobou spolupráci, proto je minimální počet lekcí je 10. Jsme přesvědčení, že vyšší počet objednaných lekcí vytváří prostor pro systematickou a dlouhodobější spolupráci, která je pro získání návyku učení („naučit se učit se“) klíčová. Zároveň si zakoupením balíčku lekcí vytváříte osobní závazek vytrvat, díky čemuž se Vám nestane, že výuka tak nějak sama „vyšumí“ do ztracena.

Dokdy musím vyčerpat lekce?

Na vyčerpání objednaných lekcí máte celých 10 měsíců, což je dostatek času. Více informací naleznete v našich všeobecných obchodních podmínkách.

Zaměřujete se pouze na znalosti nebo je pro vás důležitá i práce s motivací studenta?

Motivace studenta je pro nás to nejdůležitější, s čím pracujeme. Aby se člověk mohl dobře učit, musí se chtít učit. Proto studentům jejich vnitřní motivaci pomáháme rozvíjet.

Skupinové kurzy - jazykové kurzy, přípravné kurzy

Kde se výuka koná?

Máme několik učeben různě po Praze. Nejčastěji se však naše kurzy konají v centru Prahy, které je pro většinu lidí nejlépe dostupné.