Španělština

je jedním z nejrozšířenějších světových jazyků. Na celém světě jí mluví přes 400 miliónů lidí. Domluvíte se s ní nejen ve Španělsku, ale i ve většině zemí Jižní a Střední Ameriky. Kromě českých lektorů ji u nás vyučují i rodilí mluvčí, kteří Vás perfektně seznámí nejen s každodenním užitím jazyka, ale i s kulturou země, odkud pochází. Také Vám vysvětlí četné jazykové odlišnosti, kterých je vzhledem k velkému světovému rozšíření španělštiny opravdu mnoho.

Individuální kurzy

Individuální jazykové kurzy jsou nesporně jedním z nejlepších způsobů výuky jazyků. Lektor veškerý čas věnuje pouze Vám či Vámi vybrané malé skupině osob. Můžete si sami stanovit intenzitu výuky a její náročnost.

Lektor Vám vždy přizpůsobí kurz tak, aby odpovídal Vašim jazykovým i časovým potřebám.

Lektoři

Výuku španělštiny zajišťují kvalifikovaní čeští lektoři i rodilí mluvčí s dlouholetými zkušenostmi s výukou. Výuka s českým lektorem bývá většinou vhodná spíše pro začátečníky. Pro pokročilejší je doporučována výuka s rodilým mluvčím, která Vám zajistí lepší procvičení konverzace a běžného použití španělského jazyka.

Pokud Vám lektor nebude z jakéhokoli důvodu vyhovovat, zajistíme Vám jiného.

Kdy a kde učíme?

Začátek výuky, čas a frekvenci si libovolně volíte dle Vašich potřeb. Výuka probíhá buď přímo u Vás doma, nebo ve Vaší firmě.

Ceny

Kurz Cena za 60 min.
Španělština 590,-
Španělština - rodilý mluvčí 650,-
Cena: od 590
Objednat