Rychlé čtení

Čtěte 2x rychleji, studujte 2x rychleji!

Rozečti.se je aplikace pro online výuku rychlého čtení. Výukový kurz rozvržený do 20 lekcí zahrnuje potřebnou teorii a interaktivní cvičení v každé lekci.

Dovednost rychlého čtení využijete při práci či studiu každý den a je také výborným rozšířením životopisu.

Jak to probíhá?

Po objednání a zaplacení kurzu Vám zašleme přístupový kód do on-line aplikace, ve které výuka probíhá.

Čeká Vás absolvování 20 předpřipravených on-line lekcí. Dosažitelný cíl každého uživatele je zvýšení rychlosti čtení o 100 % a více.

Rychlé čtení je představeno kombinací e-booku, ilustračních videí a přesných návodů k jednotlivým cvičením. Praktická cvičení pak zlepší práci očí a mozku.

Co získám?

Aplikace nabízí jednak základní cvičení potřebná pro výuku rychlého čtení, jednak doplňková cvičení vhodná například pro určení nejlepšího studijního stylu, cvičení pozornosti a jiné. Na závěr každé lekce si pak uživatel změří své dosavadní zlepšení.

Proč studovat rychlé čtení?

Většina z nás čte na stejné úrovni, na jakou se dostala během studia základní školy. Tuto dovednost jsme přestali zdokonalovat zhruba ve 12 letech a dosahujeme rychlosti 150-200 slov za minutu.

Školení čtenáři zvyšují svou rychlost běžně nad 300 slov za minutu, po absolvování soustavného tréninku i nad 500 slov za minutu.

Ceny

Druh Běžná cena Naše sleva Cena Objednat
Rozečti se 1590 Kč 13 % 1380 Kč Objednat
Rozečti se - student 795 Kč 13 % 690 Kč Objednat
Cena: od 690
Objednat