Němčina

je vzhledem k geografické poloze ČR velice vyhledávaný jazyk. Naši lektoři Vás německý jazyk naučí nejen pro použití v běžné konverzaci, ale i pro jeho profesionální využití. Němčina je u nás vyučována formou individuální i skupinové výuky.

Individuální kurzy

Jsou nesporně jedním z nejlepších způsobů výuky jazyků. Lektor veškerý čas věnuje pouze Vám či Vámi vybrané malé skupině osob. Můžete si sami stanovit intenzitu výuky a její náročnost. Lektor Vám vždy přizpůsobí kurz tak, aby odpovídal Vašim jazykovým i časovým potřebám.

Začátek výuky, čas a frekvenci výuky si libovolně volíte dle Vašich potřeb. Výuka probíhá buď přímo u Vás doma nebo ve Vaší firmě.

Kurz Cena za 60 min.
Němčina 590,-
Němčina - rodilý mluvčí 650,-

Skupinové kurzy

Nabízíme i skupinové jazykové kurzy. Kromě vypsaných termínů Vám rádi připravíme skupinový kurz přímo na míru pro Vás a Vaše kamarády nebo pro Vaši firmu.

Děti

V lekcích si budeme hrát, budeme si povídat a ani nepoznáme, že se učíme německy. Skupiny jsou vždy do 10 dětí.

Dospělí

Kurzy probíhají ve skupinách do 10 osob. V kurzu si nejen vylepšíte svoji gramatiku, ale hlavně budete mluvit, mluvit a mluvit. A co je na tom nejlepší? Bude Vás to bavit!

Němčina pro mediky

V tomto kurzu klademe důraz na porozumění textů týkajících se zdravotnictví a lékařství a na schopnost vyjadřovat se v medicínské terminologii.

Termín Místo Zaměření Počet lekcí Cena Objednat
Cena: od 590
Objednat